דיוור ישיר

בין אם מדובר בקהל יעד של צרכנים או לקוחות פרטיים, או פנייה ללקוחות עסקיים, אצלנו תוכלו למצוא את כל פתרונות לדיוור חומרי. שילוב של חשיבה מחוץ לקופסה, יחד עם ידע בעולם ה- Art & Craft, מאפשר לנו להפיק ללקוחותינו דיוורים ייחודיים המפתיעים את קהל המטרה, דבר שתורם להעברת המסר בצורה מכובדת ועניינית, וכתוצאה מכך, להפוך את הדיוור ליותר אפקטיבי.

לקוחות קיימים

מה שצריכה ויכולה להכליל מעטפת הדיוור ובאיזו צורה מעבירים את המסר (מילולית וגרפית) , דורש התייחסות נקודתית לכל אחד מהאלמנטים שירכיבו את הדיוור. אנחנו נבנה לכם יחידת דיוור ישיר מתאימה לכל תקציב ונטפל בפרויקט משלב הקרייטיב, דרך התכנון, הקופי והגרפיקה ולבסוף בהדפסה, הרכבה והמשלוח.

לקוחות פוטנציאלים B to B

להשיג פרטים ולבנות רשימות של לקוחות פוטנציאלים זו נקודת התחלה לשירות ייחודי שלנו. בעזרת כלים אינטרנטיים אנו בונים רשימות של לקוחות פוטנציאלים לפי תחומם. הרשימות כוללות את כל המידע הרלוונטי להגעה אמיתית של הדיוור ללקוח הפוטנציאל. כמוכן, שירותנו כולל את תכנון, ביצוע ומשלוח הדיוור (לאומי ובינלאומי). בבאנרים תוכלו לראות כמה עבודות מיוחדות שעשינו.

תלי דלת

אם כבר עושים מהלך של דיוור המוני באמצעות תלי דלת, אז עדיף שהתלי דלת יהיה מקורי. וכתוצאה מכך, אימפקט החשיפה גודל יחד עם התייחסות המקבל. להלן כמה דוגמאות של קמפיינים שעשינו.

סדרת מוצרי פרסום "ארץ ישראל"
בלעדיים ללמדה טים