מיתוג משרדים

מיתוג משרדים

מרגישים שמשרדי העסק משדרים עייפות, חוסר עניין ואף מראה מנותק מזמן ההווה?   מרגישים כי עיצוב המשרד אינו משקף נכונה את אופי המותג או ערכי חברה שאתם רוצים לבטא?  נראה שהגיע הזמן להשקיע במיתוג המשרד. דבר שיכול לשנות מן הקצה אל הקצה את חווית הלקוח ואף את פריון העובדים.

כאשר נכנסים אל משרדי הארגון, העיצוב מייד משדר תחושות אותן הלקוח משליך על הארגון ואופי השירות שהוא יקבל. כיום ישנה מודעות גבוהה מאוד לנושא וחברות רבות משקיעות במיתוג משרדים, באופן דומה להשקעה במיתוג נקודות מכירה.

מיתוג העסק הוא בעל השפעה גדולה מאוד על הלקוחות, אך לא פחות חשוב מזה גם על העובדים. עובדי הארגון מבלים כל יום במשרדי החברה. חשוב לכם להעניק לכם סביבה נעימה המעודדת יצירתיות וגם מחזקת את הקשר שלהם עם המותג. זוהי בהחלט אחת המטרות של מיתוג משרדים.

 

עיצוב משרד או מיתוג משרד

באופן טבעי כאשר איננו מרוצים מהסביבה המשרדית אנו נוטים לפנות למעצבי פנים. אלו בהחלט יכולים לעשות עבודה טובה ולהפוך את המקום לנעים וחדשני. מעצבי פנים עושים עבודה טובה ויש להם ידע באסתטיקה והרמוניה. אך נקודת המוצא של מעצב הפנים לוקה בחסר בכל הנוגע למיתוג משרדים.

משרד עם תחושה נעימה ומזמינה זה בהחלט דבר חשוב וראוי, אך עלינו גם לשים דגש על המסרים המיתוגיים העולים מתוך העיצוב. זהו אינו תחום העיסוק של מעצב הפנים.

 

מיתוג משרדיםמשרדים ממותגים

 

כיצד מתבצע מיתוג משרדים

כאשר אנו ניגשים למיתוג משרדים אנו שמים דגש על 7 שלבים:

הבנת זהות הארגון – ישנו הבדל גדול בין התוצאות הרצויות עבור חברה בתחום הפיננסים או משרדי חברה העוסקת בייבוא מוצרי צריכה, חברת הייטק, בידור או שירותים מקצועיים.

לכל חברה יש את הענף שבו היא פועלת, את הזהות המיתוגית, את הערכים שהיא רוצה לבטא. לכן קודם כל עלינו להבין את זהות הלקוח, את ה“אישיות“ של הארגון. על סמך זה נבנה את הקונספט העיצובי המתאים.

 

מיתוג המשרד

 

חשיבה משותפת – בהמשך להבנת הזהות הארגונית, חשוב לנו לשבת אתכם לחשיבה משותפת וסיעור מוחות על מנת לשמוע ממכם מה תרצו לבטא בעיצוב, כמו למשל מסרים גרפים ומילוליים החשובים עבורכם.

 

 

אפיון המשרדים הקיימים – עלינו לבקר במשרדים ולהתרשם מהמצב הקיים. אנו רוצים לדעת מהו מבנה המשרד, כיווני האוויר, החלונות, הדלתות וכל המבנה הפיזי של המקום.

לצורך כך אנו מרבים לצלם תמונות ואף לקחת מידות. חשוב לנו להבין אלו אזורים ניתנים למיתוג במשרד, והיכן כדאי להשקיע על מנת לממש את הפוטנציאל באמצעות הפקת חומרי פרסום מגוונים (מדבקות, שלטים, קישוטים, וכו‘).

 

עיצוב המשרד – לכאן מתכנסים כל השיקולים והשלבים הקודמים ואנו מתחילים בתהליך העיצוב. אנו עושים זאת בהתאם לשפה העיצובית הקיימת, או זו שאנו ניצור עבורכם. בהתאם למטרות שהוגדרו ובתאם למאפיינים הפיזיים של המשרד.

 

הדמיה תלת ממדית – לפני שמתחילים בשינויים הפיזיים הנדרשים, יש צורך להסכים על קונספט ותוכנית עבודה. מיתוג משרדים אינו יכול להתבצע על סמך הסברים מילוליים או תמונות דו ממדיות.

על מנת להמחיש לכם כיצד יראה המשרד לאחר שנסיים את עבודתנו אנו מציגים בפניכם הדמיות תלת ממדית ברורות. זהו כלי אפקטיבי המאפשר לכם להתרשם בצורה ברורה מתוצאות העבודה.

 

 

הפקת חומרי המיתוג – לאחר שסוכמו כל הפרטים אנו יכולים להתקדם לשלב של הפקת כל החומרים המודפסים וכל הציוד הנדרש.

אנו נשתמש בחומרי גלם שונים הכוללים מדבקות מסוגים שונים (מדבקות רגילות, מדבקות חלונות, רשת, צורניות, חיתוך אותיות…), שלטים מסוגים שונים (פרספקס, PVC, ממוסגרים…).

 

 

התקנה – ולבסוף מגיע שלב ההתקנה. שלב לא פחות חשוב מכל העיצוב. אנו מבצעים עבודה מהירה ונקייה מבלי להשאיר לכם בלאגן ומבלי לשבש את מהלך העבודה. ניתן גם לתאם התקנה לאחר שעות העבודה.

 

 

מיתוג משרדים עם למדה טים

חברת למדה טים מביאה איתה הרבה מאוד ניסיון במיתוג משרדים והפקת עיצובים למטרות מיתוג. הניסיון שלנו בא לידי ביטוי בכל השלבים של התהליך – גיבוש הקונספט, ביצוע הדמיה דיגיטלית, ייצור והתקנה.

למידע נוסף על מיתוג משרדים צרו קשר

שירותים נוספים

עיצוב מארזים

עיצוב מארזים אומרים אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו. אולי זו עצה טובה לחיים אך עולם השיווק לא בא לתקן את הצרכנים, אלא להתאים

עיצוב לוגו

עיצוב לוגו עיצוב ויצירת לוגואים, סמלים, איזוטיפים, אנגרמות ואימגוטיפים. במסגרת תהליכי מיתוג עסקים אנו עושים שימוש בלוגו לעסק. הלוגואים לוקחים חלק חשוב מאוד בהעברת המסרים

סטנדים לתצוגה

סטנדים לתצוגה עיקר השימוש של סטנדים לתצוגה הוא בנקודות המכירה, אך באותה המידה אנו יכולים לעשות בהם שימוש גם בהזדמנויות אחרות, כמו בביתן התערוכה. סטנדים

כתיבת תוכן שיווקי

כתיבת תוכן שיווקי על מנת למצב את עצמכם בתור עסק ולהבדיל אותו מהמתחרים אתם משקיעים בשיווק.  עיצובים גרפיים, בין אם אלו אריזות המוצרים, עיצוב הדוכן

עיצוב קטלוגים

עיצוב קטלוגים הדפסת קטלוג מאפשרת לשפר את הקשר בין העסק לבין לקוחותיו ולבסס קשר יציב וארוך טווח עם הלקוח. זהו כלי המאפשר לצרכן  או לקוח

עיצוב דוכנים

עיצוב דוכנים עומדים להשתתף בתערוכה, צריכים להקים דוכן? האם תרצו לאלתר או לעשות זאת בצורה מקצועית. צוות למדה טים מציע לכם שירות של עיצוב דוכנים

מצגות עסקיות

מצגות עסקיות מצגות עסקיות הן כלי חשוב המשמש אתכם לצורך השגת מטרותיכם העסקיות.  למשל אלו יכולות להיות המצגות בהן תשתמשו על מנת לשווק פרויקט ללקוחות,

מיתוג רכבים

מיתוג רכבים בוודאי שמתם לב במהלך הנסיעה שכבישי הארץ מלאים ברכבים ממותגים. כלומר רכבים הנושאים את שם החברה, סלוגן ולפעמים פרסום של ממש למוצרים ושירותים,

מיתוג עסקי

אנשי שיווק חווים את התחרות ומתמודדים איתה בכל רגע ובכל היבט של הפעילות. ישנם אינספור עסקים המתחרים על תשומת לבו וכמובן גם כיסו של הלקוח.

הדפסת פולדרים

עיצוב והפקת פולדרים במסגרת השירותים של חברת למדה טים תוכלו לקבל בסטודיו שלנו שירות של עיצוב פולדרים והדפסתם. השירותים שלנו כוללים עיצוב גרפי, חיתוך ושימוש

הדמיות תלת מימד

הדמיות תלת ממד הדמיות תלת ממד הן דבר שימושי מאוד בעולם העסקים ואפילו בתחומים אחרים. אלו העוסקים בשיווק יכולים למצוא הרבה תועלת בהדמיות תלת ממד.

עיצוב והפקת פולדרים

במסגרת השירותים של חברת למדה טים תוכלו לקבל בסטודיו שלנו שירות של עיצוב פולדרים והדפסתם. השירותים שלנו כוללים עיצוב גרפי, חיתוך ושימוש באפקטים של דפוס

הדמיות תלת ממד

הדמיות תלת ממד הן דבר שימושי מאוד בעולם העסקים ואפילו בתחומים אחרים. אלו העוסקים בשיווק יכולים למצוא הרבה תועלת בהדמיות תלת ממד. העולם העסקי תמיד

סדרת מוצרי פרסום "ארץ ישראל"
בלעדיים ללמדה טים