מיתוג רכבים

מיתוג רכבים

בוודאי שמתם לב במהלך הנסיעה שכבישי הארץ מלאים ברכבים ממותגים. כלומר רכבים הנושאים את שם החברה, סלוגן ולפעמים פרסום של ממש למוצרים ושירותים, כולל מספר טלפון להזמנות. זהו בדיוק הקונספט של מיתוג רכבים.

מיתוג לרכב מתאים לכל סוגי הרכבים, מרכבים פרטיים ועד משאיות תובלה גדולות או אוטובוסים. ולא רק שמיתוג לרכב מתאים לכל סוגי הרכבים, הוא מתאים גם לכל סוגי החברות. אנו יכולים לראות חברות הייטק, חברות תקשורת, חברות הובלה ותחבורה, יצרני מזון, נותני שירותים ועד חברות פיננסיות.

חברות רבות מחזיקות בצי רכב. הרכבים של החברה יכולים לשמש את העובדים ויכולים לשמש למטרות חלוקה של סחורות אל נקודות המכירה, אל לקוחות הקצה, מתן שירותים או בין העסק לספקים. אפילו אם מדובר בכמה רכבים בודדים, זהו עדיין חלק מהחזות הכללית של החברה.

אמנם החברה מחזיקה ברכבים לצורך הפעילות השוטפת, אך בוודאי לא תרצו לפספס את ההזדמנות להשתמש בהם בתור כלי פרסומי ומיתוגי של העסק. זוהי הסיבה מדוע תרצו להשקיע במיתוג רכבים.

על מנת לסייע לכם לקבל את ההחלטה הנכונה, אנו נציג בפניכם את הקונספט העיצובי באמצעות הדמיות תלת ממד.

איננו מסתפקים בעיצוב דו ממדי, המגביל אותנו מבחינת יכולת המחשה. במקום זאת אנו נצלם את הרכב, ניקח מידות ונטמיע אותו בהדמיה תחת ממדית אשר תמחיש לכם את התוצאה הסופית.

 

מיתוג לרכב – הפן הטכני

הצד החשוב והמשמעותי של מיתוג רכבים הוא הקונספט המיתוגי והמסרים השיווקים שנרצה להעביר באמצעות העיצוב הגרפי. אך אסור לשכוח שישנם גם היבטים טכניים. מיתוג רכבים חייב לקחת בחשבון את תנאי מזג האוויר והתנאים הסביבתיים אליהם נחשף חומר ההדפסה.

כלי הרכב מבלים זמן רב בשמש, נחשפים לקרינת UV, טמפרטורות גבוהות וגם גשם. יש צורך בהדפסים איכותיים על גבי חומרים עמידים שאינם דוהים ואינם מתקלפים. יש צורך בעמידות לאורך זמן ושמירה על מראה אופטימלי.

חשוב לנו שאלו יהיו גם חומרים רחיצים; כלומר עיצובים גרפיים שניתן לשטוף אותם בעת שטיפת הרכב ללא חשש לפגיעה בהם. מלבד הצורך בחומרים המתאימים לשימוש חיצוני ובעלי עמידות גבוהה, ישנו גם צורך בהדבקה מקצועית.

הדבקה מקצועית יכולה להיות מאתגרת, במיוחד כאשר מדובר ברכבים גדולים או בחלקי רכב קמורים. ההדבקה נעשית על ידי צוות מקצועי ומיומן המספק לכם הדבקה ישרה וללא בועות או קמטים.

אנו בלמדה טים משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר וטכנולוגיות ההדפסה המתאימות במיוחד לשימוש זה. כך תוכלו ליהנות מרכבים ממותגים לאורך זמן. אנו מטפלים בכל הפרטים של ההדבקה ומחזירים לכם את הרכב עם מדבקה יפה וחדשה.

 

מיתוג לרכבמיתוג רכביםרכבים ממותגיםרכב ממותג

 

מיתוג לרכב הוא הפתרון המשתלם

עסקים אשר יכולים להרשות לעצמם נוהגים להשקיע סכומי עתק בשלטי חוצות. וככל שהשלט נמצא במקום מרכזי עם חשיפה גדולה יותר, כך מחיר הפרסום גבוה יותר – למשל בעורקי תחבורה מרכזיים. אך האם אתם מודעים לכך שהרכבים הנוסעים בכבישי הארץ זוכים מידי יום לחשיפה של אלפי אנשים?

אם כך מדוע שלא תשתמשו ברכבי החברה בתור פלטפורמה פרסומית. זהו הפתרון המשתלם ביותר. מיתוג רכבים מאפשר לכם להגדיל את את הנראות של העסק, לשדר תדמית ולפרסם את העסק ואת מוצריו. זה נותן לעסק חזות רצינית יותר ומשדר אל הקהל מסר של עסק גדול ורציני שלא ניתן להתעלם מנוכחותו.

זה בדיוק מה שאתם צריכים. חברת למדה טים אינה מתעסקת אך ורק בשירותי ההפקה והדפסה של העיצובים. חברת למדה טים מעניקה לכם שירות שלם ובמרכזו העיצוב.

אנו נבצע עבורכם את כל העיצוב בהתאם לשפה השיווקית של המותג. אנו נציג בפניכם את הקונספט על מנת שתוכלו לאשר בטרם אנו מתחילים בהדפסה. זאת באמצעות הדמיית תלת ממד. לאחר שסגרנו את כל הפינות והחלטנו על העיצוב הסופי אנו מתקדמים להתחיל ההדפסה.

לאחר שנסיים את עבודתנו תוכלו ליהנות מרכב ממותג, בעל עיצוב מרהיב ובולט בשטח. אלפי נהגים מידי יום יחשפו למותג שלכם וללא צורך בתשלום עבור שכירת שטחי פרסום. לנו יש פתרון המתאים לכל מותג ולכל צורך.

אנו מבצעים שרותי הדפסה להדבקה על הפח או מדבקות רשת המיועדות לחלונות, אפילו עיצובים ליחידות נגררות. בזכות מיתוג לרכב תוכלו ליהנות מפרסום יעיל 24 שעות ביממה.

 

 

 

 

 

 

למידע נוסף על מיתוג רכבים צרו קשר

שירותים נוספים

עיצוב מארזים

עיצוב מארזים אומרים אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו. אולי זו עצה טובה לחיים אך עולם השיווק לא בא לתקן את הצרכנים, אלא להתאים

עיצוב לוגו

עיצוב לוגו עיצוב ויצירת לוגואים, סמלים, איזוטיפים, אנגרמות ואימגוטיפים. במסגרת תהליכי מיתוג עסקים אנו עושים שימוש בלוגו לעסק. הלוגואים לוקחים חלק חשוב מאוד בהעברת המסרים

סטנדים לתצוגה

סטנדים לתצוגה עיקר השימוש של סטנדים לתצוגה הוא בנקודות המכירה, אך באותה המידה אנו יכולים לעשות בהם שימוש גם בהזדמנויות אחרות, כמו בביתן התערוכה. סטנדים

מיתוג משרדים

מיתוג משרדים מרגישים שמשרדי העסק משדרים עייפות, חוסר עניין ואף מראה מנותק מזמן ההווה?   מרגישים כי עיצוב המשרד אינו משקף נכונה את אופי המותג או

כתיבת תוכן שיווקי

כתיבת תוכן שיווקי על מנת למצב את עצמכם בתור עסק ולהבדיל אותו מהמתחרים אתם משקיעים בשיווק.  עיצובים גרפיים, בין אם אלו אריזות המוצרים, עיצוב הדוכן

עיצוב קטלוגים

עיצוב קטלוגים הדפסת קטלוג מאפשרת לשפר את הקשר בין העסק לבין לקוחותיו ולבסס קשר יציב וארוך טווח עם הלקוח. זהו כלי המאפשר לצרכן  או לקוח

עיצוב דוכנים

עיצוב דוכנים עומדים להשתתף בתערוכה, צריכים להקים דוכן? האם תרצו לאלתר או לעשות זאת בצורה מקצועית. צוות למדה טים מציע לכם שירות של עיצוב דוכנים

מצגות עסקיות

מצגות עסקיות מצגות עסקיות הן כלי חשוב המשמש אתכם לצורך השגת מטרותיכם העסקיות.  למשל אלו יכולות להיות המצגות בהן תשתמשו על מנת לשווק פרויקט ללקוחות,

מיתוג עסקי

אנשי שיווק חווים את התחרות ומתמודדים איתה בכל רגע ובכל היבט של הפעילות. ישנם אינספור עסקים המתחרים על תשומת לבו וכמובן גם כיסו של הלקוח.

הדפסת פולדרים

עיצוב והפקת פולדרים במסגרת השירותים של חברת למדה טים תוכלו לקבל בסטודיו שלנו שירות של עיצוב פולדרים והדפסתם. השירותים שלנו כוללים עיצוב גרפי, חיתוך ושימוש

הדמיות תלת מימד

הדמיות תלת ממד הדמיות תלת ממד הן דבר שימושי מאוד בעולם העסקים ואפילו בתחומים אחרים. אלו העוסקים בשיווק יכולים למצוא הרבה תועלת בהדמיות תלת ממד.

עיצוב והפקת פולדרים

במסגרת השירותים של חברת למדה טים תוכלו לקבל בסטודיו שלנו שירות של עיצוב פולדרים והדפסתם. השירותים שלנו כוללים עיצוב גרפי, חיתוך ושימוש באפקטים של דפוס

הדמיות תלת ממד

הדמיות תלת ממד הן דבר שימושי מאוד בעולם העסקים ואפילו בתחומים אחרים. אלו העוסקים בשיווק יכולים למצוא הרבה תועלת בהדמיות תלת ממד. העולם העסקי תמיד

סדרת מוצרי פרסום "ארץ ישראל"
בלעדיים ללמדה טים