עיצוב דוכנים

עיצוב דוכנים

עומדים להשתתף בתערוכה, צריכים להקים דוכן? האם תרצו לאלתר או לעשות זאת בצורה מקצועית. צוות למדה טים מציע לכם שירות של עיצוב דוכנים עבור כנסים, תערוכות ואירועים. אנו מציעים לכם שירות מלא, החל מעיצוב הקונספט והדמיית תלת ממד, ועד הפרטים הקטנים של ההרכבה והפירוק בשטח.

תערוכות, כנסים ואירועים עסקיים שונים הם הזדמנות עבור החברה לעסוק ביחסי ציבור, למכור ולשווק, לסגור עסקאות ולרקום שיתופי פעולה – הכל בהתאם לאופי האירוע והמטרות של החברה. תערוכות ואירועים עסקיים הם דבר מקובל מאוד, גם בקרב עסקים בתחום  B2B וגם B2C.

כמו כן גם עבור עסקים הפועלים בשוק המקומי וגם עבור עסקים הפועלים בזירה הבינלאומית. תערוכה היא הזדמנות עבור החברה להציג את עצמה ואת פעילותה, שירותיה ומוצריה.  חברה קטנה העושה את צעדיה הראשונים בשוק יכולה להפיק תועלת רבה מדוכן מרשים בתערוכה.

אך בדיוק כפי שהחברה שלכם רוצה להצליח באירוע, כך ישנן גם חברות אחרות המשתתפות ושואפות להצליח. מסיבה זו אתם זקוקים לדוכן המאפשר לכם לבלוט ומדגיש את הייחוד שלכם.

בתערוכות שכאלו ישנן הזדמנויות רבות אשר יכולות בסופו של דבר לקחת חלק קריטי בהצלחה העסקית שלכם. ולכן אסור לכם לזלזל, אתם חייבים עיצוב דוכנים מקצועי.

 

עיצוב דוכניםדוכנים מעוצבים

 

הדוכן צריך לבטא את האופי של החברה, את השיוך הענפי ואת השפה השיווקית הפונה אל קהל המטרה. עיצוב דוכנים אינו מנותק מכל המסרים השיווקים של החברה. הוא כלי המבטא אותם בצורה ברורה ושם דגש על רושם ראשוני.

כאשר אנו בלמדה טים ניגשים לפרויקט עיצוב דוכן לתערוכה, אנו מאמינים כי ישנו הכרח להבין את המהות של הפעילות העסקית. את המטרות העסקיות ואת אופי הקהל המבקר בתערוכה.

עלינו גם להיות מודעים לכך שלא תמיד הקהל של האירוע הוא קהל לקוחות הקצה, ברוב המקרים עיצוב דוכנים פונה אל קהלים הכוללים המשקיעים, מנהלי שיווק, מנהלי פיתוח עסקי, מנכ“לים ובעלי עסקים קטנים ובינוניים. במקרים רבים גם חשיפה תקשורתית היא חלק מהמטרות של ביתן התערוכה.

אנו מדברים על קהל יעד של עיתונאים, אנשי תקשורת, סלבס, בלוגרים חשובים, וכו. ולצד הקונספט העיצובי של הדוכנים, אסור לנו לשכוח את הפונקציונליות של הדוכן ואת הפעילות בו.

זהו יכול להיות מקום שבו תציגו מוצרים או שירותים, מקום שבו תבצעו הדגמות של מוצר, תציגו סרטי ווידאו ואפילו תנהלו משא ומתן עם לקוחות. לכל חברה יש מוצר/שירות אחר ותכניות אחרות עבור הדוכן שלה. לכן בעת עיצוב דוכנים חשוב גם לקחת בחשבון את הפונקצונליות של הדוכן.

דוכן התערוכה נמצא בתוך ים של תחרות ולכן חשוב להציע פעילות משעשעת ואטרקטיבית, פעילות המושכת את העין ואת תשומת הלב. אנו רוצים למשוך את הלקוח אל הדוכן, לגרום לו להתעכב מול הדוכן ולעסוק בפעילות הקשורה למוצר או השירות.

זהו יכול להיות משחק, התנסות במוצר או כל פעילות המשיגה את המטרה. אנו בלמדה טים מומחים בגיבוש קונספט לפעילות אטרקטיבית עבור המבקרים

 

 

הדוכן צריך לאפשר לכם להשיג את המטרות שלכם ולצורך כך יש לחשוב על אופן ההצגה של המוצרים והשירותים. בעת תכנון הדוכן עלינו לקחת בחשבון את כל הפרטים הקשורים לפונקציונליות שלו, כמו למשל: נקודות החשמל והתאורה, אינסטלציה, אמצעי התצוגה ופינות הישיבה.

הכל חייב להיות מושלם על מנת לספק לכם סביבה יעילה ונוחה בה תציגו את השירותים או המוצרים שלכם בצורה מיטבית. על מנת לספק לכם דוכן אפקטיבי, המדבר בשפה העיצובית של המותג, אנו נעזרים באנשי מקצוע רבים ומגוון של חומרים.

לא רק מומחי שיווק ועיצוב דיגיטלי לוקחים חלק בתהליך. למשל אנו עשויים להשתמש בעבודות נגרות, עץ, אלומיניום, גבס, ויניל, פרספקס ועוד מבחר חומרים מתקדמים בהתאם לצורך.

 

הדמיות תלת ממד

הדמיות תלת ממד הן כלי חשוב עבור חברת למדה טים בתהליך של עיצוב דוכנים וביתנים לתערוכות. עיצוב דוכנים לתערוכות וכנסים,  והקונספט שלהם, הם דברים חשובים מאוד להנהלת החברה ומנהלי השיווק. חברות רבות המבינות את גודל הפוטנציאל מוכנות להשקיע משאבים גדולים בעיצוב דוכנים.

וכאשר הן משקיעות משאבים רבים, הן גם רוצות לקבל תמורה. לכן על מנת לשפר את יחסי העבודה ולהבטיח ללקוח שביעות רצון אנו נוהגים להיעזר בהדמיות תלת ממד. באמצעות ההדמיות ניתן לקבל התרשמות איכותית מהקונספט העיצובי, מבנה הדוכן ואופן תפעולו.

כך אנו מונעים הפתעות ומאפשרים להנהלה ומקבלי ההחלטות לקבל תמונה מלאה וברורה של הדוכן, בטרם מתחילים בהקמתו הפיזית. כך גם ניתן להכניס שינויים בזמן ולחסוך בעלויות.

מהרגע שראיתם את הדמיית התלת ממד ואישרתם את הפרויקט, אתם יכולים כבר ליהנות מהשקט הנפשי ולדעת מה תהיה התוצאה הסופית. אנו נטפל בכל הפרטים על מנת להפוך את העיצוב לדוכן מתפקד ואפקטיבי המשרת את המותג.

ביום הפתיחה של התערוכה או האירוע העסקי, הקהל יראה את הפנים של החברה בצורה הטובה ביותר. רושם ראשוני הוא דבר חשוב מאוד ואני נבנה עבורכם דוכן מרשים המושך עניין ויוצר רושם חיובי כבר מהרגע הראשון.

 

 

עיצוב דוכנים – הפן הלוגיסטי

עיצוב דוכנים מתחיל בתכנון קונספט עיצובי והוא דורש מחשבה רבה ושימוש בטכניקות עיצוביות האופייניות לתהליכי המיתוג. אך מצד שני אסור לנו לשכוח שלדוכן עצמו ישנו גם פן לוגיסטי. בסופו של דבר כל האירוע מתרכז לתוך פרק זמן קצוב בו עליכם להפיק את המיטב מהדוכן.

אך לפני זה, וגם במסגרת הזמן הקצוב, עליכם להקים את הדוכן בזריזות וביעילות. ובסוף האירוע, עליכם לפרק את הדוכן ולפנות אותו. הפרטים הללו יוצרים גם אתגרים לוגיסטיים, ישנו צורך בדוכן שקל להקים ולהרכיב אותו, וקל גם לפרק אותו. ובין שני אלו הוא גם אמור להיות יציב וחזק.

עיצוב דוכנים עם למדה טים מטפל בכל הפרטים הללו וסוגר את כל הפינות. אנו לא רק מתכננים את החזות והנראות החיצונית של הדוכן אלא גם את ההתנהלות הלוגיסטית. אנו מתכננים את הדוכן תוך כדי מחשבה על החומרים ואופן ההרכבה והפירוק.

ולא רק שאנו מתכננים זאת, אנו גם מטפלים בכל הפן הלוגיסטי של ההרכבה והפירוק. חברת למדה טים מעניקה לכם פתרון מלא. לא רק שאתם מקבלים עיצוב דוכנים מקצועי, אתם זוכים לשקט נפשי.  אנו מקפידים על עמידה בלוחות זמנים.

בזכות הניסיון שלנו אנו מסוגלים גם להוציא אל הפועל פרויקטים מורכבים בזמן קצר. עיצוב דוכנים והקמתם הוא פרויקט מורכב הדורש עבודה מול אנשי מקצוע שונים. באמצעות השירותים שלנו אינכם נדרשים להשקיע את כל זמנכם בחשיבה על כל הפרטים וניהול הפרויקט.

אתם יכולים להקדיש את האנרגיות והמשאבים שלכם באימון אנשי המכירות לקראת האירוע והתמקדות בקידום המטרות העסקיות. אנו נספק לכם את הדוכן המספק את האווירה והעזרים לצורך השגת מטרות אלו.

 

 

למידע נוסף על עיצוב דוכנים צרו קשר

שירותים נוספים

עיצוב מארזים

עיצוב מארזים אומרים אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו. אולי זו עצה טובה לחיים אך עולם השיווק לא בא לתקן את הצרכנים, אלא להתאים

עיצוב לוגו

עיצוב לוגו עיצוב ויצירת לוגואים, סמלים, איזוטיפים, אנגרמות ואימגוטיפים. במסגרת תהליכי מיתוג עסקים אנו עושים שימוש בלוגו לעסק. הלוגואים לוקחים חלק חשוב מאוד בהעברת המסרים

סטנדים לתצוגה

סטנדים לתצוגה עיקר השימוש של סטנדים לתצוגה הוא בנקודות המכירה, אך באותה המידה אנו יכולים לעשות בהם שימוש גם בהזדמנויות אחרות, כמו בביתן התערוכה. סטנדים

מיתוג משרדים

מיתוג משרדים מרגישים שמשרדי העסק משדרים עייפות, חוסר עניין ואף מראה מנותק מזמן ההווה?   מרגישים כי עיצוב המשרד אינו משקף נכונה את אופי המותג או

כתיבת תוכן שיווקי

כתיבת תוכן שיווקי על מנת למצב את עצמכם בתור עסק ולהבדיל אותו מהמתחרים אתם משקיעים בשיווק.  עיצובים גרפיים, בין אם אלו אריזות המוצרים, עיצוב הדוכן

עיצוב קטלוגים

עיצוב קטלוגים הדפסת קטלוג מאפשרת לשפר את הקשר בין העסק לבין לקוחותיו ולבסס קשר יציב וארוך טווח עם הלקוח. זהו כלי המאפשר לצרכן  או לקוח

מצגות עסקיות

מצגות עסקיות מצגות עסקיות הן כלי חשוב המשמש אתכם לצורך השגת מטרותיכם העסקיות.  למשל אלו יכולות להיות המצגות בהן תשתמשו על מנת לשווק פרויקט ללקוחות,

מיתוג רכבים

מיתוג רכבים בוודאי שמתם לב במהלך הנסיעה שכבישי הארץ מלאים ברכבים ממותגים. כלומר רכבים הנושאים את שם החברה, סלוגן ולפעמים פרסום של ממש למוצרים ושירותים,

מיתוג עסקי

אנשי שיווק חווים את התחרות ומתמודדים איתה בכל רגע ובכל היבט של הפעילות. ישנם אינספור עסקים המתחרים על תשומת לבו וכמובן גם כיסו של הלקוח.

הדפסת פולדרים

עיצוב והפקת פולדרים במסגרת השירותים של חברת למדה טים תוכלו לקבל בסטודיו שלנו שירות של עיצוב פולדרים והדפסתם. השירותים שלנו כוללים עיצוב גרפי, חיתוך ושימוש

הדמיות תלת מימד

הדמיות תלת ממד הדמיות תלת ממד הן דבר שימושי מאוד בעולם העסקים ואפילו בתחומים אחרים. אלו העוסקים בשיווק יכולים למצוא הרבה תועלת בהדמיות תלת ממד.

עיצוב והפקת פולדרים

במסגרת השירותים של חברת למדה טים תוכלו לקבל בסטודיו שלנו שירות של עיצוב פולדרים והדפסתם. השירותים שלנו כוללים עיצוב גרפי, חיתוך ושימוש באפקטים של דפוס

הדמיות תלת ממד

הדמיות תלת ממד הן דבר שימושי מאוד בעולם העסקים ואפילו בתחומים אחרים. אלו העוסקים בשיווק יכולים למצוא הרבה תועלת בהדמיות תלת ממד. העולם העסקי תמיד

סדרת מוצרי פרסום "ארץ ישראל"
בלעדיים ללמדה טים