עיצוב מארזים

עיצוב מארזים

אומרים אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו. אולי זו עצה טובה לחיים אך עולם השיווק לא בא לתקן את הצרכנים, אלא להתאים את השיווק לאופי הצרכנים. הפרקטיקה מלמדת אותנו כי הצרכנים דווקא כן מסתכלים על הקנקן, כלומר על החזות החיצונית שהיא אריזת המוצר במקרה שלנו.

אריזת המוצר משחקת תפקיד שיווקי חשוב ויש לה השפעות על החלטות הצרכן של הקניה. מסיבה זו חשוב להשקיע בעיצוב מארזים לא פחות מאשר בעיצוב המוצר ותכונותיו. עיצוב מארזים הוא הזדמנות נוספת לבטא את המיתוג של המוצר.

בזכות העיצוב החיצוני הצרכנים יכולים לקבל הרבה התרשמות על אופי המוצר, אופי השימוש בו וקהל המטרה. עיצוב המארז הופך את המוצר לאטרקטיבי בנקודת המכירה. עיצוב אטרקטיבי הוא מה שגורם ללקוח לנסות את המוצר בפעם הראשונה ואפילו להעדיף אותו על פני מוצר מתחרה שאליו הוא רגיל.

הצרכנים אפילו אינם מודעים לכך, אך עיצוב אריזות יכול מייד לגרום ללקוח לסווג את אופי המוצר ולהחליט האם מדובר בצעצוע לילדים, או אולי מוצר מהתחום הרפואי. עיצוב מארזים חייב לבטא את השפה השיווקית הנכונה המתאימה למוצר וקהל המטרה שלו, אחרת הדבר יפגע במכירות.

עיצוב אריזות מוצרים משפיע מאוד על החלטות הקניה בנקודת המכירה. כאשר אנו מעצבים מארז למוצר אנו לוקחים בחשבון גם את הסביבה התחרותית שבה הוא מוצג.

המטרה שלנו היא למשוך תשומת לב המבליטה וגם מייחדת את המוצר אל מול התחרות. אנו רוצים לבטא את בידול המוצר כבר במראה האריזה שלו.

 

לכל מוצר מארז משלו

כאשר אנו מדברים על עיצוב מארזים הכל אפשרי. לכל מוצר יש את המארז הייחודי המתאים עבורו. לא רק מבחינה שיווקית אלא גם מבחינה פיזית וטכנית. עיצוב המארז הוא לא רק הנראות החיצונית, אלא גם לוקח את מאפייני המוצר הפיזיים.

אתם זקוקים למארז השומר על המוצר ומחזיק אותו באופן ההולם את אופי המוצר. לצורך כך אנו משתמשים בחומרים שונים בהתאם לצורך. למשל אם המוצר שלכם הוא נוזל כביסה, או מזון הדורש הקפאה הדבר משפיע על עיצוב המארז. לא נראה את אותו עיצוב אריזות עבור נוזל כביסה או עבור גאדג‘ט אלקטרוני.

לכן אנו אומרים כי לכל מוצר מארז משלו המתאים לתכונותיו. ללמדה טים פתרון עבור כל לקוח ועבור כל מוצר. אנו בלמדה טים לוקחים בחשבון גם את הקונספט העיצובי וגם את החומרים בהם אנו משתמשים על מנת לענות על הצרכים המיתוגים והדרישות הפיזיות של הצגת המוצר.

יש לנו ידע וניסיון בכל סוגי המארזים – מארזי פלסטיק, מארזי קרטון, מארזים רכים, קשים או גמישים. מארזים למוצרים קלים או כבדים, מארזים למצבי צבירה שונים. אנו נתאים למוצר שלכם את המארז הנכון עבורו.

 

עיצוב מארזיםמארזים מעוצביםמארז מעוצב

 

מארזים לקהל יעד עסקי

לא כל מארז מיועד עבור נקודות המכירה. אנו יודעים לתכנן ולעצב גם מארזים המיועדים לקמפיינים ודיוור. אלו עשויים להיות שימושיים על מנת לפנות לקהל עסקי בארץ ובעולם. באמצעות מארזים שכאלו אנו יכולים לשלוח חומר פרסומי בצורה אטרקטיבית ולשלב בהם תחכום.

הם יכולים לכלול משחק פרסומי, מתנה ואביזרי פרסום. במקרים אלו, קהל היעד שלכם המורכב ממנהלים ואנשי שיווק רגילים לקבל חומר שיווקי. לכן חשוב להפיק מארז אטרקטיבי המושך את העין ויצר עניין ורושם מיתוגי.

 

 

עיצוב מארזים עם הדמיה תלת ממדית

כאשר אתם מתכננים את השקת המוצר היד שלכם על הדופק ותשומת הלב שלכם בפרטים הקטנים. אתם מחפשים את השלמות בטרם תציגו את המוצר לשוק. חשוב לכם שהמוצר יראה במיטבו בנקודות המכירה. חשוב לכם להעניק חוויה ללקוח.

חשוב לכם שהמארז יגן על המוצר ויאפשר את שיווקו בקלות והגעה בשלום אל לקוח הקצה. חשוב לכם שמארז המוצר יתאים לאופי השימוש. כל המיתוג שלכם נבנה סביב הפרטים הללו.

את זה אי אפשר לעשות עם שרטוטים והדמיות דו ממדיות – אתם צריכים לראות בצורה ברורה כיצד יראה המוצר במארז בטרם תתחילו בייצור כמויות של מארזים.

בדיוק מהסיבה הזו אנו בלמדה מרבים להשתמש בהדמיות תלת ממדיות. ההדמיות הן כלי אפקטיבי באמצעותו אנו יכולים להמחיש לכם הלקוחות כיצד יראה עיצוב המארז.

כך תוכלו לראות בצורה ברורה וריאליסטית כיצד יראה הדבר האמתי. זהו כלי חשוב מאוד. לאחר שתהיו מרוצים מהדמיית התלת ממד נוכל להתקדם באס טיפוס ובתהליכי הייצור.

 

עיצוב מארזים עם הדמיה תלת ממדית

 

עיצוב אריזות זה למדה טים

לחברת למדה טים ניסיון רב בעיצוב מארזים. אנו מספקים לכל לקוח פתרון בהתאמה אישית, הן מבחינת החומרים ומאפייני המארז והן מבחינת הקונספט העיצובי המדבר בשפת המותג.

אנו מעצבים מארזי מוצרים לכל תחומי התעשייה והמסחר, לארץ ולחו“ל. באמצעות שירותי העיצוב שלנו אנו יכולים להעניק פתרון לכל כמות ולכל צורך.

חברת למדה טים גם מעניקה לכם גם שירותים משלימים של עיצוב סטנדים לתצוגה ומעניקה מענה לכל הצרכים השיווקיים והמיתוגיים. אנו מביאים איתנו ניסיון עשיר, אמצעי הדמיה מתקדמים ומנות גדולות של יצירתיות, גמישות וחדשנות.

 

 

למידע נוסף על עיצוב מארזים צרו קשר

שירותים נוספים

עיצוב לוגו

עיצוב לוגו עיצוב ויצירת לוגואים, סמלים, איזוטיפים, אנגרמות ואימגוטיפים. במסגרת תהליכי מיתוג עסקים אנו עושים שימוש בלוגו לעסק. הלוגואים לוקחים חלק חשוב מאוד בהעברת המסרים

סטנדים לתצוגה

סטנדים לתצוגה עיקר השימוש של סטנדים לתצוגה הוא בנקודות המכירה, אך באותה המידה אנו יכולים לעשות בהם שימוש גם בהזדמנויות אחרות, כמו בביתן התערוכה. סטנדים

מיתוג משרדים

מיתוג משרדים מרגישים שמשרדי העסק משדרים עייפות, חוסר עניין ואף מראה מנותק מזמן ההווה?   מרגישים כי עיצוב המשרד אינו משקף נכונה את אופי המותג או

כתיבת תוכן שיווקי

כתיבת תוכן שיווקי על מנת למצב את עצמכם בתור עסק ולהבדיל אותו מהמתחרים אתם משקיעים בשיווק.  עיצובים גרפיים, בין אם אלו אריזות המוצרים, עיצוב הדוכן

עיצוב קטלוגים

עיצוב קטלוגים הדפסת קטלוג מאפשרת לשפר את הקשר בין העסק לבין לקוחותיו ולבסס קשר יציב וארוך טווח עם הלקוח. זהו כלי המאפשר לצרכן  או לקוח

עיצוב דוכנים

עיצוב דוכנים עומדים להשתתף בתערוכה, צריכים להקים דוכן? האם תרצו לאלתר או לעשות זאת בצורה מקצועית. צוות למדה טים מציע לכם שירות של עיצוב דוכנים

מצגות עסקיות

מצגות עסקיות מצגות עסקיות הן כלי חשוב המשמש אתכם לצורך השגת מטרותיכם העסקיות.  למשל אלו יכולות להיות המצגות בהן תשתמשו על מנת לשווק פרויקט ללקוחות,

מיתוג רכבים

מיתוג רכבים בוודאי שמתם לב במהלך הנסיעה שכבישי הארץ מלאים ברכבים ממותגים. כלומר רכבים הנושאים את שם החברה, סלוגן ולפעמים פרסום של ממש למוצרים ושירותים,

מיתוג עסקי

אנשי שיווק חווים את התחרות ומתמודדים איתה בכל רגע ובכל היבט של הפעילות. ישנם אינספור עסקים המתחרים על תשומת לבו וכמובן גם כיסו של הלקוח.

הדפסת פולדרים

עיצוב והפקת פולדרים במסגרת השירותים של חברת למדה טים תוכלו לקבל בסטודיו שלנו שירות של עיצוב פולדרים והדפסתם. השירותים שלנו כוללים עיצוב גרפי, חיתוך ושימוש

הדמיות תלת מימד

הדמיות תלת ממד הדמיות תלת ממד הן דבר שימושי מאוד בעולם העסקים ואפילו בתחומים אחרים. אלו העוסקים בשיווק יכולים למצוא הרבה תועלת בהדמיות תלת ממד.

עיצוב והפקת פולדרים

במסגרת השירותים של חברת למדה טים תוכלו לקבל בסטודיו שלנו שירות של עיצוב פולדרים והדפסתם. השירותים שלנו כוללים עיצוב גרפי, חיתוך ושימוש באפקטים של דפוס

הדמיות תלת ממד

הדמיות תלת ממד הן דבר שימושי מאוד בעולם העסקים ואפילו בתחומים אחרים. אלו העוסקים בשיווק יכולים למצוא הרבה תועלת בהדמיות תלת ממד. העולם העסקי תמיד

סדרת מוצרי פרסום "ארץ ישראל"
בלעדיים ללמדה טים