הדפסת פולדרים

עיצוב והפקת פולדרים

במסגרת השירותים של חברת למדה טים תוכלו לקבל בסטודיו שלנו שירות של עיצוב פולדרים והדפסתם. השירותים שלנו כוללים עיצוב גרפי, חיתוך ושימוש באפקטים של דפוס בהתאם לצורך. השירותים שלנו מתאימים לכמויות קטנות וגם גדולות של פולדרים ממותגים.

פולדרים, על סוגיהם השונים, נועדו להשיג שתי מטרות. השימוש הראשון של הפולדרים הוא השימוש הפונקציונלי. הפולדרים מהווים תיקיה בה ניתן לכרוך יחדיו מסמכים.

כך ניתן לשמור גם על המסמכים וגם על הסדר, למנוע מהניירת ללכת לאיבוד ולאפשר אך מעבר לשימוש הפרקטי יש לפולדרים ערך שיווקי ראשון במעלה ולכן עסקים משקיעים בעיצוב פולדרים. הפולדרים משמשים את העסק באירועים שונים ונסיבות שונות בהן מעניקים מסמכים חשובים ובעלי ערך שיווקי.

לצורך הדוגמה אלו יכולות להיות הצעות מחיר לצרכנים וקניינים; מצגות עסקיות המיועדות למשקיעים וכל תוכן שיווקי מתחום ה B2B/B2C.

 

עיצוב והפקת פולדרים

 

כאשר אנו מעניקים ללקוח המבקר את הדוכן שלנו בתערוכה, או מבקר בנקודת המכירה, פלאיירים פרסומיים ומסמכים בעלי מטרות שיווקיות, חשוב לנו גם להעמיק את המסרים השיווקיים של המותג ואת הרושם העיצובי שאני יוצרים אצל הלקוח.

באמצעות הפולדרים אנו יכולים להעניק לו את המסמכים במארז שהוא גם פרקטי, אך גם מבטא את השפה העיצובית של המותג. פולדרים הם שימושים מאוד לא רק במכירות פרונטליות, אנו יכולים להשתמש בהם גם לצורך דיוור ישיר ללקוחות.

 

פולדרים מעוצבים

 

מלבד המסרים התדמיתיים הנובעים מתוך העיצוב עצמו, עצם השימוש בפולדר בעל מיתוג אישי משדר מסר של עסק רציני ומאורגן, ולפיכך גם אמין. אם זוהי פגישה עסקית, ישיבה מול בעלי עניין או יחסי ציבור במסגרת כנס או תערוכה, עיצוב פולדרים הוא כלי מעולה עבורכם.

ודמיינו את התחושה כאשר כל אורחי האירוע נושאים את הפולדר הממותג שלכם, יש לכך אימפקט תדמיתי.

אל תסתפקו בפולדרים גנריים מחנות הציוד המשרדי; אם אתם מתכננים להופיע בתערוכה, כנס מכירות או זקוקים לחומר שיווקי עבור אנשי המכירות שלכם, פולדרים ממותגים הם אחד הכלים החשובים היכולים לסייע לכם לקדם את המטרות העסקיות.

 

הפקת פולדרים עם למדה טים

הצוות המנוסה של למדה טים מעניק לכם שירות מלא של עיצוב פולדרים והדפסת פולדרים. לכל לקוח ישנם צרכים שונים ולנו בלמדה טים הניסיון לזהות את הצרכים ולהעניק פתרון אישי המתאים מבחינת התוחלת, הסגנון, החומרים, הנפח, המשקל וכל המאפיינים הפיזיים.

ומשם אנו ממשיכים אל העיצוב גרפי בהתאם לשפה השיווקית הרצויה. אנו יכולים לבטא את השפה העיצובית הקיימת של המותג, או לבנות שפה עיצובית המתאימה למותג, למטרה ולקהל היעד. השירותים שלנו יכולים להתאים לכל סוגי הלקוחות.

אלו יכולים להיות עסקים המציעים שירותים לעסקים אחרים; משווקי שירותים ומוצרים; סוכנויות רכב; סוכנויות ביטוח וקרנות פנסיה; משווקי פרויקטים בתחום הנדל“ן; מרפאות שיניים; קליניקות של רפואה אסתטית ועוד אינספור סוגי עסקים הרוצים לשים דגש על עיצוב ותדמית.

 

הפקת פולדרים

 

על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר והמתאימה ביותר לצרכים העסקיים שלכם, אנו לוקחים בחשבון את כל מאפייני העיצוב – הדפסה, סוג נייר, צורת החיתוך, אפקטים מיוחדים של דפוס וכל מאפייני הפולדר. מעמידים לרשותכם שירותי הדפסת פולדרים על מבחר סוגי נייר.

סוג הנייר הוא לא רק עניין של עלות אלא גם לוקח חלק בהעברת המסר השיווקי. ישנם סוגי ניירות בעלי מראה יוקרתי, ישנם סוגי נייר הנראים פשוטים וישנם אפילו ניירות ממוחזרים המשדרים מסר אקולוגי ויכולים להתאים לקהלים ספציפיים.

במסגרת שירותי עיצוב פולדרים אנו מאפשרים לגם גם גמישות מבחינת סוג הפולדר וצורת החיתוך. ניתן לבצע חיתוך צורני בצורות שונות. כך אנו גם עונים על הצרכים הפרקטיים של הפולדר, וגם משלימים את העיצוב הגרפי בעוד אלמנט חזותי הבונה את הרושם הויז‘ואלי.

 

הדפסת פולדרים

 

ההדפסת פולדרים מתבצעת בצבע, על פי הצבעים הנדרשים. אנו יכולים גם ליישם אפקטים מיוחדים של דפוס על מנת לחדד מסרים שיווקים ולבנות ייחודיות מיתוגית. למעשה אנו מאפשרים לכם עיצוב פולדרים עם שליטה על כל מאפייני החומר, מסוג החומר, כיוון הפתיחה, הגודל ומספר הכיסים.

אנו מבצעים עבורכם הדפסת פולדרים מקצועית בהתאמה אישית. יתרון מרכזי של למדה טים הוא גם השירותים המשלימים שאנו מציעים לכם. יש לנו למעלה מעשרים שנות ניסיון בעבודות עיצוב שונות.

לצד עיצוב פולדרים/הדפסת פולדרים ,אצלנו אתם יכולים לקבל את כל שירותי העיצוב הרלוונטיים, כמו למשל עיצוב דוכנים לתערוכה והפקת חומר שיווקי. כך אתם יכולים ליהנות משירות ברמה גבוהה, יעילות, אחידות והכול תוך כדי התנהלות מול  ספק אחד.

 

 

למידע נוסף על הדפסת פולדרים צרו קשר

שירותים נוספים

עיצוב מארזים

עיצוב מארזים אומרים אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו. אולי זו עצה טובה לחיים אך עולם השיווק לא בא לתקן את הצרכנים, אלא להתאים

עיצוב לוגו

עיצוב לוגו עיצוב ויצירת לוגואים, סמלים, איזוטיפים, אנגרמות ואימגוטיפים. במסגרת תהליכי מיתוג עסקים אנו עושים שימוש בלוגו לעסק. הלוגואים לוקחים חלק חשוב מאוד בהעברת המסרים

סטנדים לתצוגה

סטנדים לתצוגה עיקר השימוש של סטנדים לתצוגה הוא בנקודות המכירה, אך באותה המידה אנו יכולים לעשות בהם שימוש גם בהזדמנויות אחרות, כמו בביתן התערוכה. סטנדים

מיתוג משרדים

מיתוג משרדים מרגישים שמשרדי העסק משדרים עייפות, חוסר עניין ואף מראה מנותק מזמן ההווה?   מרגישים כי עיצוב המשרד אינו משקף נכונה את אופי המותג או

כתיבת תוכן שיווקי

כתיבת תוכן שיווקי על מנת למצב את עצמכם בתור עסק ולהבדיל אותו מהמתחרים אתם משקיעים בשיווק.  עיצובים גרפיים, בין אם אלו אריזות המוצרים, עיצוב הדוכן

עיצוב קטלוגים

עיצוב קטלוגים הדפסת קטלוג מאפשרת לשפר את הקשר בין העסק לבין לקוחותיו ולבסס קשר יציב וארוך טווח עם הלקוח. זהו כלי המאפשר לצרכן  או לקוח

עיצוב דוכנים

עיצוב דוכנים עומדים להשתתף בתערוכה, צריכים להקים דוכן? האם תרצו לאלתר או לעשות זאת בצורה מקצועית. צוות למדה טים מציע לכם שירות של עיצוב דוכנים

מצגות עסקיות

מצגות עסקיות מצגות עסקיות הן כלי חשוב המשמש אתכם לצורך השגת מטרותיכם העסקיות.  למשל אלו יכולות להיות המצגות בהן תשתמשו על מנת לשווק פרויקט ללקוחות,

מיתוג רכבים

מיתוג רכבים בוודאי שמתם לב במהלך הנסיעה שכבישי הארץ מלאים ברכבים ממותגים. כלומר רכבים הנושאים את שם החברה, סלוגן ולפעמים פרסום של ממש למוצרים ושירותים,

מיתוג עסקי

אנשי שיווק חווים את התחרות ומתמודדים איתה בכל רגע ובכל היבט של הפעילות. ישנם אינספור עסקים המתחרים על תשומת לבו וכמובן גם כיסו של הלקוח.

הדמיות תלת מימד

הדמיות תלת ממד הדמיות תלת ממד הן דבר שימושי מאוד בעולם העסקים ואפילו בתחומים אחרים. אלו העוסקים בשיווק יכולים למצוא הרבה תועלת בהדמיות תלת ממד.

עיצוב והפקת פולדרים

במסגרת השירותים של חברת למדה טים תוכלו לקבל בסטודיו שלנו שירות של עיצוב פולדרים והדפסתם. השירותים שלנו כוללים עיצוב גרפי, חיתוך ושימוש באפקטים של דפוס

הדמיות תלת ממד

הדמיות תלת ממד הן דבר שימושי מאוד בעולם העסקים ואפילו בתחומים אחרים. אלו העוסקים בשיווק יכולים למצוא הרבה תועלת בהדמיות תלת ממד. העולם העסקי תמיד

סדרת מוצרי פרסום "ארץ ישראל"
בלעדיים ללמדה טים