סטנדים לתצוגה

סטנדים לתצוגה

עיקר השימוש של סטנדים לתצוגה הוא בנקודות המכירה, אך באותה המידה אנו יכולים לעשות בהם שימוש גם בהזדמנויות אחרות, כמו בביתן התערוכה. סטנדים לתצוגה נועדו להציג את המוצר בצורה אטרקטיבית, המושכת את העין ומעודדת קנייה של המוצר.

על הסטנדים לבטא את המיתוג הנכון, להציג תחכום וגם לעמוד בדרישות הטכניות של המוצר, כמו למשל מבחינת גודל ומשקל המוצר. מתקנים לתצוגה יכולים לשמש לא רק עבור מוצרים למכירה, אלא גם להצגת חומר פרסומי.

אך גם במקרים אלו הסטנדים עדיין צריכים לעמוד באותן אמות מידה שיווקיות ומיתוגיות. סטנדים לתצוגה לוקחים חלק פעיל במכירה. הם משפרים את חווית הקנייה והתרשמות הלקוח, הם מושכים תשומת לב והם מגדילים את המכירות.

הצלחה של מוצר, אל מול השוק התחרותי, אינה תלויה אך ורק בתכונות המוצר, ובטח שלא במחירו. הצלחת המוצר תלויה בשיווק וסטנדים לתצוגה הם אחד הכלים השיווקיים העומדים לרשותכם.

 

עיצוב סטנדים והדמיות תלת ממד

הדמיות תלת ממד הן אחד הכלים שבהם אנו מרבים להשתמש בפרויקטים שלנו. כאשר אנו מעצבים עבורכם מתקנים לתצוגה אנו רוצים להמחיש לכם את הקונספט בצורה ברורה ומוחשית עד כמה שאפשר. חשוב לכם לדעת כיצד תראה התוצאה הסופית בטרם אנו מתחילים בתהליך הייצור.

זוהי גם הזדמנות לבצע שינויים אחרונים בטרם מתחילים בייצור. אנו מבינים כי באמצעות שרטוטים דו ממדים לא ניתן להמחיש ללקוח כיצד הסטנד יראה ויתפקד. לכן אנו מוצאים בהדמיות תלת ממדיות כלי אפקטיבי.

בזכות היכולת שלנו להציג ללקוח הדמיה תלת ממדית אנו משפרים את שביעות הרצון ואף חוסכים בעלויות. כחלק מתהליך התכנון והיצירה של מתקן התצוגה אנו מייצרים אב טיפוס. קודם כל עלינו לסיים את התכנון הטכני ולהפוך אותו להדמיה ממוחשבת. התכנון כמובן לוקח בחשבון את התוחלת.

החומרים מהם יהיה עשוי הסטנד. התאמה גרפית של המותג והמוצרים. לאחר שמתקבל אשור עקרוני מהלקוח אנו מעלים את העיצוב על תוכנת אוטוקד ומתקדמים להפקת אב טיפוס.

הוא משמש אותנו לבדוק את נכונות התכנון וגם לבחון את נוחות ההרכבה של הסטנד וכתיבת הוראות שימוש והרכבה עבור אנשי השטח. לכל סטנד הייחודיות שלו המושפעת ממאפייניו כגון גודל, חומרים ואלמנטים שונים המשולבים בו.

 

עיצוב סטנדיםסטנדים מעוצביםעיצוב סטנדים והדמיות תלת ממד

 

התאמת השפה השיווקית – כאשר אנו מתכננים סטנדים לתצוגה חשוב לנו להכיר קודם כל את המוצר, השירות והערכים של החברה המציעה אותו.

אנו מנתחים את קהל המטרה ואת הסביבה הענפית, על מנת לבנות סטנד עבורם. השפה השיווקית באה לידי ביטוי בצבעים, בסגנון העיצוב, הגופנים, העיצובים הגרפיים וכל פרט עיצובי.

 

 

תחכום – סטנדים לתצוגה הם לא רק צורך טכני למידוף. עליהם להציג תחכום על מנת למשוך את תשומת הלב של הקהל ולבטא ייחודיות.

על מנת לבטא את התחכום הזה איננו רוצים שהמוצר יהיה מנותק מהסטנד, אלא נעדיף עיצובים המשלימים אחד את השני. מסיבה זו במקרים רבים נעשה את עיצוב אריזות המוצרים במקביל לעיצוב הסטנד. כך נוכל להשיג את הנראות הטובה ביותר בשטחי המכירה.

 

                                                       

 

בחירת החומריםמתקנים לתצוגה ניתן לייצר מחומרים שונים. אלו עשויים להיות סטנדים ממתכת, חומרים פלסטיים, קרטון או חומרים אחרים. בחירת החומר עונה גם על צרכים טכניים וגם על צרכים שיווקיים.

לכל חומר ישנו מראה אחר ותכונות אחרות המהוות חלק מהשפה העיצובית. כמו כן עלינו לקחת בחשבון את חוזק הסטנד ועמידותו אל מול משקל המוצרים; היכולת לשנע אותו אל נקודות המכירה, להרכיב ולפרק.

 

התאמה למוצר – מוצרים שונים, בהתאם למאפייניהם הפיזיים זקוקים לסטנדים שונים. למשל ישנם מוצרים המגיעים בבקבוקי פלסטיק, שקיות, בליסטרים, קופסאות קרטון או צורות אחרות.

על הסטנד להתאים לצורה הפיזית שבה מוצג המוצר. למשל לפעמים נרצה מקום לערום עליו קופסאות, ולפעמים נזקק לווי תלייה. 

 

 

מיקום הסטנד – כאשר אנו מעצבים סטנד אנו לוקחים בחשבון גם את המיקום של הסטנד. הסטנד צריך להתאים לסביבה ולמאפייני ההתנהלות בסביבה.

לדוגמה זהו יכול להיות סטנד המיועד לעמוד ליד הקופה או סטנד בודד במרכז החלל. בין היתר עלינו לקחת בחשבון האם מדובר בסטנד פרונטלי או סטנד המיועד לתצוגה של 360 מעלות.

 

 

אופן השימוש בסטנד – בעת עיצוב מתקנים לתצוגה עלינו לקחת בחשבון גם את אופן השימוש בסטנד. למשל ישנם סטנדים המיועדים לתצוגה נייחת. אך מצד שני ישנם סטנדים אשר בגלל אופי השימוש בהם זקוקים לניידות ואולי אפילו גלגלים באמצעותם תוכלו להזיז את הסטנד.

 

 

חברת למדה טים מציעה לכם ניסיון רב בעיצובים ללקוחות עסקים מכל תחומי התעשייה. אנו מציעים שירותי עיצוב ובניית סטנדים לתצוגה. אנו מטפלים בכל ההיבטים של התהליך, החל מגיבוש הקונספט והשפה השיווקית ועד הייצור של הסטנד.

ניתן לייצר סטנדים בארץ, בסין או באירופה, בהתאמת להעדפות הלקוח. אנו מעמידים לרשותכם ניסיון של למעלה מעשרים שנה בתחומי העיצוב. אנו מציעים פתרון ONE STOP SHOP המאפשר לכם לקבל את כל שירותי העיצוב במקום אחד, מאריזת המוצר ועד עיצוב סטנדים לתצוגה, כמו גם כל שירותי המיתוג לעסק.

 

 

למידע נוסף על סטנדים לתצוגה צרו קשר

שירותים נוספים

עיצוב מארזים

עיצוב מארזים אומרים אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו. אולי זו עצה טובה לחיים אך עולם השיווק לא בא לתקן את הצרכנים, אלא להתאים

עיצוב לוגו

עיצוב לוגו עיצוב ויצירת לוגואים, סמלים, איזוטיפים, אנגרמות ואימגוטיפים. במסגרת תהליכי מיתוג עסקים אנו עושים שימוש בלוגו לעסק. הלוגואים לוקחים חלק חשוב מאוד בהעברת המסרים

מיתוג משרדים

מיתוג משרדים מרגישים שמשרדי העסק משדרים עייפות, חוסר עניין ואף מראה מנותק מזמן ההווה?   מרגישים כי עיצוב המשרד אינו משקף נכונה את אופי המותג או

כתיבת תוכן שיווקי

כתיבת תוכן שיווקי על מנת למצב את עצמכם בתור עסק ולהבדיל אותו מהמתחרים אתם משקיעים בשיווק.  עיצובים גרפיים, בין אם אלו אריזות המוצרים, עיצוב הדוכן

עיצוב קטלוגים

עיצוב קטלוגים הדפסת קטלוג מאפשרת לשפר את הקשר בין העסק לבין לקוחותיו ולבסס קשר יציב וארוך טווח עם הלקוח. זהו כלי המאפשר לצרכן  או לקוח

עיצוב דוכנים

עיצוב דוכנים עומדים להשתתף בתערוכה, צריכים להקים דוכן? האם תרצו לאלתר או לעשות זאת בצורה מקצועית. צוות למדה טים מציע לכם שירות של עיצוב דוכנים

מצגות עסקיות

מצגות עסקיות מצגות עסקיות הן כלי חשוב המשמש אתכם לצורך השגת מטרותיכם העסקיות.  למשל אלו יכולות להיות המצגות בהן תשתמשו על מנת לשווק פרויקט ללקוחות,

מיתוג רכבים

מיתוג רכבים בוודאי שמתם לב במהלך הנסיעה שכבישי הארץ מלאים ברכבים ממותגים. כלומר רכבים הנושאים את שם החברה, סלוגן ולפעמים פרסום של ממש למוצרים ושירותים,

מיתוג עסקי

אנשי שיווק חווים את התחרות ומתמודדים איתה בכל רגע ובכל היבט של הפעילות. ישנם אינספור עסקים המתחרים על תשומת לבו וכמובן גם כיסו של הלקוח.

הדפסת פולדרים

עיצוב והפקת פולדרים במסגרת השירותים של חברת למדה טים תוכלו לקבל בסטודיו שלנו שירות של עיצוב פולדרים והדפסתם. השירותים שלנו כוללים עיצוב גרפי, חיתוך ושימוש

הדמיות תלת מימד

הדמיות תלת ממד הדמיות תלת ממד הן דבר שימושי מאוד בעולם העסקים ואפילו בתחומים אחרים. אלו העוסקים בשיווק יכולים למצוא הרבה תועלת בהדמיות תלת ממד.

עיצוב והפקת פולדרים

במסגרת השירותים של חברת למדה טים תוכלו לקבל בסטודיו שלנו שירות של עיצוב פולדרים והדפסתם. השירותים שלנו כוללים עיצוב גרפי, חיתוך ושימוש באפקטים של דפוס

הדמיות תלת ממד

הדמיות תלת ממד הן דבר שימושי מאוד בעולם העסקים ואפילו בתחומים אחרים. אלו העוסקים בשיווק יכולים למצוא הרבה תועלת בהדמיות תלת ממד. העולם העסקי תמיד

סדרת מוצרי פרסום "ארץ ישראל"
בלעדיים ללמדה טים