עיצוב קטלוגים

עיצוב קטלוגים

הדפסת קטלוג מאפשרת לשפר את הקשר בין העסק לבין לקוחותיו ולבסס קשר יציב וארוך טווח עם הלקוח. זהו כלי המאפשר לצרכן  או לקוח עסקי לקבל את החלטות הקנייה שלו. בעזרת הקטלוג אנו יכולים למנף את המכירה.

הוא יכול להיות כלי המסייע לסגור מכירות בנקודת המכירה וכלי המקדם מכירות באופן כללי. קטלוגים הם אמצעי שיווקי חשוב ויעיל מאוד. עסקים רבים משתמשים בקטלוג לצורך שיווק המוצרים או השירותים.

עיצוב קטלוגים מאפשר לעסק להציג את עצמו, תחום פעילותו, שירותיו ומוצריו בפני קהל היעד שלו. אלו עשויים להיות קטלוגים הפונים אל שוק הצרכנים, או קטלוגים הפונים אל לקוחות עסקיים.

קטלוג מוצלח מציע לקהל היעד חשיפה חווייתית אל המותג ומוצריו, אך גם נדרש לענות על פריטי מידע שונים ורלוונטיים (לדוגמה מפרט טכני).

 

עיצוב קטלוגים

 

ישנה חשיבות גדולה לפרטים הללו, בסופו של דבר הם משפיעים על העיצוב והנראות של הקטלוג. בעת עיצוב קטלוגים עלינו לקחת בחשבון את הדברים הבאים:

מטרת הקטלוג – בעת עיצוב קטלוגים עלינו לקחת בחשבון את המטרה. ישנם קטלוגים אשר נועדו לצורך חיזוק המותג ובניית התדמית, וישנם קטלוגים אשר נועדו לצורך מכירת שירותים או מוצרים; חלקם אף עשויים לכלול מותגים שונים יחדיו.

קהל המטרה – חשוב להגדיר היטב את קהל המטרה של הקטלוג ולהתאים עבורו את השפה השיווקית הנכונה. לצורך הדוגמה זהו יכול להיות קטלוג המציע אביזרי אופנה לבני נוער, או קטלוג המציע שירותי סייבר ואבטחת מידע ללקוחות עסקיים.

כל קהל נדרש לשפה עיצובית ייחודית הבאה לידי ביטוי בתוכן וכל מאפייניי העיצוב, כמו למשל טיפוגרפיה, גופנים, צבעים ועוד.

אופי העסק – עיצוב קטלוגים צריך לקחת בחשבון גם את אופי העסק והענף שבו הוא יושב. השפה השיווקית צריכה לבטא את המיתוג של העסק, בהתאמה לענף, אך תוך כדי ביטוי הייחודיות של העסק.

 

קטלוגים מעוצבים

 

צורת ההפצה – ישנם צורות שונות בהן ניתן להפיץ קטלוגים. לצורך הדוגמה זהו יכול להיות קטלוג מודפס אשר יחולק בנקודת המכירה או קידום המכירות, אך גם קטלוג דיגיטלי הנשלח ללקוחות באמצעות מייל או אפליקציה.

בעת עיצוב קטלוגים עלינו לקחת בחשבון גם את ערוץ ההפצה. ישנם מאפיינים שונים הקשורים לאופן השימוש והצפייה בקטלוג ובסופו של דבר הם באים לידי ביטוי גם בעיצוב.

 

עיצוב והפצת קטלוגים

 

אופן הצגת המוצרים – לצורך הכנת הקטלוג אנו עשויים להזדקק לצילום של מוצרים או שימוש בהדמיה דיגיטלית. ישנה חשיבות גדולה לאיכות הצילום ומאפייני הצילום, וגם לאופן השילוב של האובייקטים בקטלוג. המטרה שלנו להציג אותם בצורה ברורה, אטרקטיבית ומאימה לזהות הכללית של המותג.

סוג הנייר – במידה ומדובר בעיצוב קטלוגים מודפסים גם סוג הנייר הוא בעל תפקיד חשוב ביצירת הרושם המיתוגי. ישנם ניירות מהודרים בעלי מראה בוהק ויוקרתי וישנם ניירות פשוטים יותר.  סוג הנייר ואיכותו הוא חלק חשוב מהמראה הכללי והמסר המיתוגי.

תכנון נכון – מעבר לשפה הגרפית יש צורך לבנות את הקטלוג בצורה הנכונה. ישנם קטלוגים מרובי מוצרים וישנם קטלוגים המציעים מוצר או שירות אחד.

בכל אחד מהמקרים עלינו לבנות את הקטלוג בצורה שיווקית בעלת מבנה מתאים. עלינו לתכנן כיצד להציג את המוצר/השירות בצורה ברורה ותוך כדי מתן דגש על כל האספקטים הרלוונטיים.

אלו הם רק חלק מהמאפיינים החשובים שיש לקחת בחשבון בעת עיצוב הקטלוג. לכל לקוח/פרויקט יש סיפור משל עצמו וקהל ייחודי. על הקטלוג לספר את הסיפור הנכון ולדבר בשפה הנכונה. העיצוב, לצד התוכן, הם הכלים בעזרתם אנו מבטאים את הסיפור בקטלוג.

 

עיצוב קטלוגים עם למדה טים

חברת למדה מביאה איתה הרבה ניסיון בתחום המיתוג לעסקים, הפרסום והעיצוב. אנו נבנה עבורכם קטלוג שיווק ומכירות עצמתי המדבר בשפה השיווקית הנכונה וקולע אל המטרה. אנו נטפל בכל היבטי ההפקה מאפיון הקונספט ועד ההדפסה.

אנו נעניק לכם פתרון שלם במקום אחד – והתוצאה המתקבלת היא קטלוג מכירתי אטרקטיבי המושך את תשומת הלב של הקהל.

 

 

 

למידע נוסף על עיצוב קטלוגים צרו קשר

שירותים נוספים

עיצוב מארזים

עיצוב מארזים אומרים אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו. אולי זו עצה טובה לחיים אך עולם השיווק לא בא לתקן את הצרכנים, אלא להתאים

עיצוב לוגו

עיצוב לוגו עיצוב ויצירת לוגואים, סמלים, איזוטיפים, אנגרמות ואימגוטיפים. במסגרת תהליכי מיתוג עסקים אנו עושים שימוש בלוגו לעסק. הלוגואים לוקחים חלק חשוב מאוד בהעברת המסרים

סטנדים לתצוגה

סטנדים לתצוגה עיקר השימוש של סטנדים לתצוגה הוא בנקודות המכירה, אך באותה המידה אנו יכולים לעשות בהם שימוש גם בהזדמנויות אחרות, כמו בביתן התערוכה. סטנדים

מיתוג משרדים

מיתוג משרדים מרגישים שמשרדי העסק משדרים עייפות, חוסר עניין ואף מראה מנותק מזמן ההווה?   מרגישים כי עיצוב המשרד אינו משקף נכונה את אופי המותג או

כתיבת תוכן שיווקי

כתיבת תוכן שיווקי על מנת למצב את עצמכם בתור עסק ולהבדיל אותו מהמתחרים אתם משקיעים בשיווק.  עיצובים גרפיים, בין אם אלו אריזות המוצרים, עיצוב הדוכן

עיצוב דוכנים

עיצוב דוכנים עומדים להשתתף בתערוכה, צריכים להקים דוכן? האם תרצו לאלתר או לעשות זאת בצורה מקצועית. צוות למדה טים מציע לכם שירות של עיצוב דוכנים

מצגות עסקיות

מצגות עסקיות מצגות עסקיות הן כלי חשוב המשמש אתכם לצורך השגת מטרותיכם העסקיות.  למשל אלו יכולות להיות המצגות בהן תשתמשו על מנת לשווק פרויקט ללקוחות,

מיתוג רכבים

מיתוג רכבים בוודאי שמתם לב במהלך הנסיעה שכבישי הארץ מלאים ברכבים ממותגים. כלומר רכבים הנושאים את שם החברה, סלוגן ולפעמים פרסום של ממש למוצרים ושירותים,

מיתוג עסקי

אנשי שיווק חווים את התחרות ומתמודדים איתה בכל רגע ובכל היבט של הפעילות. ישנם אינספור עסקים המתחרים על תשומת לבו וכמובן גם כיסו של הלקוח.

הדפסת פולדרים

עיצוב והפקת פולדרים במסגרת השירותים של חברת למדה טים תוכלו לקבל בסטודיו שלנו שירות של עיצוב פולדרים והדפסתם. השירותים שלנו כוללים עיצוב גרפי, חיתוך ושימוש

הדמיות תלת מימד

הדמיות תלת ממד הדמיות תלת ממד הן דבר שימושי מאוד בעולם העסקים ואפילו בתחומים אחרים. אלו העוסקים בשיווק יכולים למצוא הרבה תועלת בהדמיות תלת ממד.

עיצוב והפקת פולדרים

במסגרת השירותים של חברת למדה טים תוכלו לקבל בסטודיו שלנו שירות של עיצוב פולדרים והדפסתם. השירותים שלנו כוללים עיצוב גרפי, חיתוך ושימוש באפקטים של דפוס

הדמיות תלת ממד

הדמיות תלת ממד הן דבר שימושי מאוד בעולם העסקים ואפילו בתחומים אחרים. אלו העוסקים בשיווק יכולים למצוא הרבה תועלת בהדמיות תלת ממד. העולם העסקי תמיד

סדרת מוצרי פרסום "ארץ ישראל"
בלעדיים ללמדה טים